Natječaj "Koronavirus-zaštiti sebe i druge"
Autor: Elvira Macan, 10. 11. 2020.

Učenici 3.f razreda ,uz mentorstvo svoje razrednice Elvire Macan, sudjelovali su u nagradnom natječaju "Koronavirus-zaštiti sebe i druge".  Natječaj provodi Hrvatski zavod za javno zdravstvo u suradnji s Ministarstvom zdravstva Republike Hrvatske, Ministarstvom znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, Hrvatskim zavodom za zdravstveno osiguranje i Agencijom za odgoj i obrazovanje.Ovaj nagradni natječaj provodi se u cilju poticanja učenika da steknu znanja i razviju svijest o zaštiti zdravlja tijekom epidemije bolesti COVID-19.

Cilj je potaknuti učenike da na originalan i kreativan način prikažu svoje mišljenje i izraze svoj stav o ovoj temi.

Radove koje su učenici izradili u Canvi pogledajte u prilogu.