Grafiti 2020.
Autor: Matej Lončar, 25. 2. 2020.

Trinaest godina za redom u našoj školi odvija se natjecanje u crtanju i pisanju grafita.

Prvi krug natjecanja se, kao i prijašnjih godina održao u školskoj dvorani; u ponedjeljak 24.veljače 2020.godine. Sudjelovali su predstavnici 29 razreda. Svaki razred predstavljala je skupina od četvero do šestero učenika, koji su likovno i grafički rješavali teme tijekom šestog i sedmog školskog sata.

Kao i uvijek iznenadili su svojom kreativnošću i idejnim rješenjima zadanih tema.

Obzirom su se grafiti održavali u ponedjeljak skupine su zadane teme dobile u petak, kako bi se uspješno pripremile.

U utorak 25.veljače 2020. u holu škole upriličena je izložba svih radova grafita.

Mirjana Čavar, dipl. pedagog