Posjet biskupa
Autor: Matej Lončar, 24. 2. 2020.

19.02.2020. Ekonomsku i trgovačku školu Ivana Domca, Vinkovci posjetio je pomoćni biskup Đakovačko-osječke nadbiskupije msgr. Ivan Ćurić, u sklopu kanonske vizitacije župe sv. Vinka Palotija u Vinkovcima.

Biskupa je najprije pozdravio ravnatelj Mato Džalto u ime svih zaposlenika škole te mu je uputio riječi zahvale na posjetu. U ime učenika biskupu je pozdrav uputio učenik 4.f razreda Maran Rajković. Zatim je svoje riječi podrške i blagoslov uputio biskup svim učenicima i djelatnicima Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca, Vinkovci. Skup je uveličao školski tamburaški sastav „Kanovačka zvona“ svojom glazbenom pratnjom.