Vježbenička tvrtka
Autor: ELVIRA MACAN, 2. 5. 2013.

Učenice 4.b razreda predstavili svoju Vježbeničku tvrtku Globus d.o.o., turističku agenciju, na regionalnom sajmu u Vukovaru.

Marija Tomljenović, Tadjana Tunjić i Antonija Stanić, učenice 4. b razreda na najbolji mogući način predstavile su vježbeničku tvrtku naše škole Globus d.o.o. na regionalnom sajmu u Vukovaru, održanom 30. travnja 2013. godine.  Kreativnost, sposobnost, znanje, trud i angažman ovih vrijednih učenica rezultirao je velikim interesom prisutnih gostiju na održanom sajmu te velikim brojem sklopljenih ugovora i novouspostavljenim poslovnim suradnjama. Bile su prepoznatljive među prisutnim tvrtkama iz Vukovara, Osijeka, Dalja, Valpova i Belog Manastira.  Zavrjeđuju sve pohvale!

Mentorica

Ika Pejanović, dipl. oec.