Ukupno: 751901

Europski tjedan novca 12.-15.03.2018
Autor: Matej Lončar, 25. 3. 2018.

Europski tjedan novca projekt je koji se održava širom Europe s ciljem obrazovanja populacije te podizanja svijesti o financijskoj pismenosti.

U obilježavanju Europskog  tjedna novca, učenici 3.a i 3.d razreda u pratnji profesorice Marije Konjevod te profesorice Blanke Dujmović, sudjelovali su na predavanju čija je tema bila “Osiguranje”. Prezentaciju je održala gospođa Silvija Lukić iz GRAWE osiguranja.
Na predavanju smo naučili ponešto o financijskim institucijama, oblicima osiguranja te o mnogim prednostima osiguranja. Bilo je vrlo korisno i zanimljivo slušati o temama koje će nam biti važne i korisne u budućnosti.

Kristina Slakić i Marija Cerančević 3a.