Ukupno: 751901

Međužupanijsko natjecanje poslovnih tajnika/ca
Autor: Matej Lončar, 16. 3. 2018.

U našoj Školi je 6. ožujka 2018. godine održano Međužupanijsko natjecanje poslovnih tajnika/ca. Na natjeacanju su sudjelovala dva učenika iz Ekonomske i upravne škole Osijek, dvije učenice iz Ekonomske škole Braća Radić iz Đakova i naša učenica Katarina Damjanović.

Natjecanje se sastoji od dva dijela:

-  provjera daktilografske vještine – Intersteno – prijepis u trajanju 10 minuta

-  izrada integralnog zadatka iz Tehnike komuniciranja i Tajničkih poslova u trajanju 140 minuta

Cilj je ovog natjecanja poticanje učenika na primjenu teotetskog znanja u stvarnom životu, razvijanje vještina, sposobnosti i stavova, ostvarivanje što boljih rezultata, razvijanje natjecateljskog duha i promicanje struke.

Najbolji rezultat je ostvarila naša učenica Katarina Damjanović. Čestitamo Katarini i njezinoj mentorici, profesorici Azri Vesni Abramović. Želimo im puno uspjeha na Državnom natjecanju koje će se ove godine održati od 25. – 27. travnja u Imotskom.

Predsjednica Međužupanijskog povjerenstva

Katica Čagalj-Račić