Ukupno: 751902

Školsko Natjecanje u disciplini PRODAVAČ
Autor: Matej Lončar, 5. 2. 2018.

Školsko Natjecanje u disciplini PRODAVAČ održano je 2. veljače 2018. godine u prodavaonici Planet obuća.

Na Natjecanju je sudjelovala učenica Petra Grizelj iz 3. g razreda. Mentorica učenici bila je  profesorica Davorka Marojević, prof..

Rezultati školskoga Natjecanja u u disciplini PRODAVAČ

održanoga 2. veljače 2018.

Red.

broj

Ime i prezime učenika

Razred

Robna skupina

Mentorica

Ostvareni

bodovi

1.

Petra Grizelj

3.g

H obuća i kožna galanterija

Davorka Marojević

100

Učenica je stekla pravo sudjelovanja na županijskoj/međužupanijskoj razini  Natjecanja koja će se održati u našoj Školi.

Povjerenstvo:

1. Mato Džalto, prof. - predsjednik

2. Kristina Majić-Mazul, dipl. oec.

3. Ivana Čorak, dipl. oec.

4. Mirela Plantan, dipl. oec.

5. Štefanko Andrić, prof.

Organizatorica školskoga Natjecanja

Kristina Majić-Mazul, dipl. oec.