Pravi poduzetnici vt Geppetto d.o.o.
Autor: Helena Bošković, 12. 12. 2017.

Učenici vježbeničke tvrtke Geppetto d.o.o. organizirali su seminar na temu „ Prodaja putem društvenih mreža“.

Predavanje su održale učenice Ana Marija Perić i Snježana Pejanović. Gosti iznenađenja bili su tamburaški sastav „Kanovačka zvona“ pod vodstvom prof. Jelice Markovinović-Piperković i gđa. Mara Majstorović. Po uzoru na tvrtku partnera Lotusmedia d.o.o.  zaposlenici vježbeničke tvrtke organizirali su seminar koji je upriličen i domjenkom. Na ovaj način zaposlenici svih vježbeničkih tvrtki su se umrežali i bolje upoznali, kako bi dalje lakše poslovali. Ovaj put rad zaposlenika vježbeničke tvrtke nije bio fiktivan kao do sada, nego stvaran. Sudionici seminara imali su priliku čuti vrlo zanimljiva predavanja te su im dodjeljene potvrde o stručnom usavršavanju. Za primjenu društveno odgovornog poslovanja i doprinosa u razvoju obrazovanja mladih uručili smo zahvalnicu tvrtki Lotusmedia d.o.o. Zaposlenici vježbeničke tvrtke odradili su uspješan posao i pokazali pravi poduzetnički duh.  Zahvaljujemo svim vježbeničkim tvrtkama kao i njihovim profesorima: Iki Pejanović, Kristini Majić-Mazul i Krešimiru Hajmburgeru na suradnji. Samo ulaganjem u obrazovanje i mlade, ulažemo u budućnost. Bravo djelatnici vt Geppetto!

Ivana Piperković, mag.oec.