Globalni tjedan poduzetništva
Autor: Helena Bošković, 23. 11. 2017.

U Ekonomskoj i trgovačkoj školi Ivana Domca Vinkovci i ove godine  obilježen je Globalni tjedan poduzetništva.

Svoje poduzetničke priče s nama su podijelili OPG Pranjić dobitnik ovogodišnje nagrade za najbolji OPG pod nazivom OPG ZLATA VRIJEDAN, gospodin Zoran Gelo iz tvrtke Geloplast d.o.o. i učenica naše škole Andre Mudnić koja je uz potporu majke napravila korak u poduzetništvo. Udruga Bubamara predstavila  je svoj projekt Buba bar uz naglasak na socijalno poduzetništvo. Učenici su imali priliku čuti sve prednosti i nedostatke poduzetništva.

Kroz zanimljiva predavanja nastojali smo učenicima stvoriti pozitivan stav prema cjeloživotnom učenju za poduzetništvo.

Nadamo se kako će primijeniti ono što su čuli. Za poduzetništvo nikada nije kasno, niti rano. Imate san? Za ostavrenje sna prvo se trebate probuditi!

Ika Pejanović, dipl.oec. i Ivana Piperković, dipl.oec.