N A T J E Č A J- za radno mjesto pomoćnika/cu u nastavi
Autor: Helena Bošković, 24. 8. 2017.

– projekt “Obrazovanje bez teškoća:  implementacija usluge pomoćnika u nastavi u svrhu osiguravanja jednakih obrazovanih mogućnosti za svu djecu

-pomoćnik/ca u nastavi – 4 izvršitelja na određeno s nepunim radnim vremenom- svaki 30 sati tjedno,

-Kandidati moraju ispunjavati slijedeće opće uvjete: minimalno SSS (4 godine) i dobro psiho-fizičko stanje.

Prednost pri zapošljavanju će imati oni kandidati koji su stekli formalno obrazovanje za pomoćnike u nastavi, koji imaju iskustva u radu kao pomoćnik u nastavi,  pisma preporuke roditelja i škole u kojima su radili.

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:

-Životopis

-Presliku domovnice

-Presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi

-Presliku potvrde o podacima o prethodnom radnom stažu evidentiranom u HZMO

-Presliku uvjerenja da protiv kandidata nije pokrenut kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci)

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, na adresu Ekonomska i trgovačka škola Ivana Domca Vinkovci, Antuna Akšamovića 31, s naznakom „Za natječaj – pomoćnik u nastavi“.

Nepravodobne i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Kandidati će biti obaviješteni rezultatima natječaja u zakonskom roku.

Natječaj vrijedi od 24. kolovoza 2017. do 1. rujna 2017. godine.

Mato Džalto,prof.

Natjecaj_pomocnici_2017.pdf (128.13 KB)