Državno natjecanje u atletici za osnovne i srednje škole 2017.
Autor: Helena Bošković, 15. 5. 2017.

Dana 11. svibnja 2017.godine održalo se Državno prvenstvo u atletici za dječake i djevojčice iz osnovnih i srednjih škola na stadionu ASK-a u Splitu. Okupili su se učenici iz čak 18 županija RH.

Nakon pozdrava presjednika HŠSS i nastupa talentiranih splitskih mažoretkinja, DP je službeno započelo u 10:00h.

Vukovarsko-srijemsku županiju predstavljali su učenice i učenici Ekonomske i trgovačke škole Ivana Domca Vinkovci. Djevojke su završile natjecanje s osvojenim 13. mjestom, dok su mladići završili na 17. mjestu.

Djevojke: Lea Šimić, Sandra Naletilić, Martina Kovačić, Ana Martinović, Barbara Gillinger, Vanessa Lučić, Katarina Rupčić, Ivana Bajić, Anđela Ugljar, Josipa Miškei

Mladići: Jakov Josipović, Filip Vrbovski, Domagoj Buntić, Marko Naletilić, Josip Štorga, Dominik Križanović, Stjepan Dekanić, Dominik Voćanec, Dario Storjak, Matej Hodak