Završni rad
Obavijest za završni rad
Autor: Helena Bošković, 5. 5. 2020.

U skladu s preporukama Agencije za strukovno obrazovanje o izradbi i obrani završnog rada, obavještavamo učenike završnih razreda, da svoj pisani dio Izradbe završnog rada pošalju elektroničkom poštom mentoru najkasnije do 18.svibnja.2020.godine.

Mentor će rad pregledati i prihvatiti, odnosno pozitivno ocijeniti i poslati vam odgovor.

Tako prihvaćeni rad trebate dostaviti u školu, u dva primjerka, na urudžbiranje, osobno ili poslati poštom najkasnije do 22.svibnja 2020.godine prema školskom vremeniku izradbe i obrane završnog rada.

Rad treba biti uvezan.

Informacije o održavanju obrane završnog rada dobit ćete kada budemo upoznati s kalendarom ispita Državne mature.